Szkolenia i Mentoring

Szkolenia rozwój osobisty

Szkolenia  i rozwój osobisty są ważne. Warto na nie postawić, aby żyło się lepiej. Zapraszam do podjęcia współpracy w zakresie szkoleń dopasowanych do potrzeb organizacji lub rozwoju osobistego poprzez sesje mentorskie. Do celowego działania i szukania rozwiązań pomocnych w rozwoju osobistym i całych zespołów. Do wspólnego poszukiwania tego, co dla Ciebie będzie najkorzystniejsze.

Jest to jest możliwe do osiągnięcia między innymi poprzez stworzenie szkolenia lub planu pracy rozwoju osobistego / firmy zaprojektowanego dla Ciebie i odpowiadających na Twoje potrzeby.

Każda współpraca jest poprzedzona badaniem zespołu i jego potrzeb lub konsultacjami indywidualnymi. Przeprowadzamy je w celu indywidualnego podejścia i odpowiedzi na twoje rzeczywiste potrzeby szkoleniowe lub rozwojowe. Zarówno osobiste, jak i te związane z firmą.

Korzystając ze zdobytego doświadczenia i kompetencji od lat współpracuję w obszarze szkoleń i rozwoju osobistego z Fundacją Aplica. W Fundacji miedzy innymi prowadzę szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Wspierając rozwój kompetencji liderskich stworzyliśmy Szkołę Liderów. Ponadto pracujemy z zespołami pomagając im przejść kryzysowe sytuacje i wdrażać zmiany; szkoląc je i pracując nad rozwojem osobistym każdego z członków zespołu i rozwojem zespołu jako całości.

Prowadząc szkolenia i mentoring pracuję proponując filozofię Gestalt w organizacji. Jest to metoda skutecznie wspierająca rozwój własny i firm. Dzieje się to przez odkrycie potencjału w każdym człowieku oraz w organizacji jako organizmie. Gestalt w organizacji wzmacnia „miękkie” umiejętności komunikacji, świadomości ról w systemie, świadomości sytuacyjnej i elastyczności. Zwiększa kreatywność i zdolność do adekwatnego reagowania, co bezpośrednio przekłada się na atmosferę i wyniki w firmie.


Szkolenia rozwój osobisty i mentoringRealizuję projekty szkoląc zespoły i klientów indywidualnych w obszarach:
– rozwoju
– komunikacji
– przywództwa
– budowania zespołu
– kompetencji wychowawczych
– interwencji kryzysowej
– pomocy psychologicznej
– i innych

 

Szkolenia z rozwoju osobistego – program:

W przypadku szkoleń program jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb, a cena ustalana indywidualnie.

Nie prowadzę szkoleń kilkugodzinnych. Nie wierzę w ich skuteczność i nie robię rzeczy, które nie działają.


 

Zapraszam do podjęcia współpracy nad rozwojem własnym.

Praca jest realizowana poprzez sesje mentorskie i pracę nad poszerzaniem samoświadomości w oparciu o techniki pracy Gestalt.Mentoring polega na opiece podczas rozwijania kompetencji, realizacji ścieżki zawodowej nad osobą szkoloną. W odróżnieniu od coachingu jest prowadzony w dłuższym horyzoncie czasowym (1-3 lat).

Polega na długoterminowej relacji z osobą o większym bagażu doświadczeń i wiedzy, która wspiera w rozwoju osobę o mniejszym doświadczeniu bądź krótszym stażu pracy. Mentor to zdecydowanie nie jest doradca i ekspert rozwiązujący problemy za klienta. Oprócz doświadczenia, tym co wnosi mentor do relacji, jest patrzenie na problemy i wyzwania z boku, czego brakuje, gdy sami jesteśmy zaangażowani w jakąś sprawę. Owo patrzenie z boku pozwala na większy obiektywizm i dystans dający inną perspektywę. Mentora można porównać ze starszym bratem.

Mentoring może być rozpatrywany jako ciąg dalszy coachingu.

Dla mnie mentor to człowiek doświadczony, który chce podzielić się swoją wiedzą z kimś innym, a poprzez swoją pracę oraz działanie pomaga wydobyć z klienta jego potencjał.

Rozróżniamy dwa rodzaje sposobu prowadzenia mentoringu. Mentoring indywidualny i mentoring grupowy. Zarówno w swoim rozwoju, jak i praktyce z klientem preferuje mentoring indywidualny. I do takiego rodzaju mentoringu zapraszam.

 

 

Mentoring i rozwój osobisty – szczegóły współpracy:

W przypadku spotkań mentorskich sesja trwa 50 min.
Sesje odbywają się raz na 2 tygodnie lub raz na miesiąc w zależności od potrzeb klienta.
W sytuacjach strategicznych istnieje możliwość spotkań co tydzień.
Możliwa jest praca online.
Nawiązanie współpracy poprzedza od jednej do trzech konsultacji.

Pierwsza współpraca podejmowana jest na okres minimum 6 miesięcy.

Przedłużenie współpracy jest ustalane indywidualnie.

Ze względu na małą dostępność terminów proszę o telefon lub email w sprawie miejsca i możliwości współpracy w danym momencie.

Zapraszam do kontaktu
tel: 605 378 679    |    email: patrykgregorczyk@gmail.com    |    Dojazd – Google maps

Szkolenie zespołu

Start     //     O mnie     //     Psychoterapia     //     Terapia     //     Pomoc Psychologiczna     //     Pedagog     //     Coaching     //     Rozwój Osobisty     //     Cennik     //     FAQ    //       Blog     //     Kontakt