Psychoterapia Gestalt – stacjonarnie i online

Psychoterapia Śląsk

Przyjmuję w gabinecie w Sosnowcu, oraz prowadzę psychoterapię i pomoc psychologiczną Gestalt online.


Psychoterapia to forma pomocy, która może być stosowana wszędzie tam gdzie:
niedomagasz,
czujesz się zagubiony,
to jak było dotąd Ci nie wystarcza, a nawet zaczyna przeszkadzać,
potrzebujesz zmiany,
czujesz bezsilność,
twoje relacje z sobą samym i innymi nie satysfakcjonują Cię,
jesteś kłótliwy i przeszkadza Ci to,
jest jakiś obszar w tobie i twoim życiu który chcesz zmienić.

Jest o wiele więcej momentów w których sięgamy po tą formę pomocy. Znacząca w procesie psychoterapii jest niezgoda na obecny stan rzeczy i potrzeba zmiany.

Klient w trakcie pracy psychoterapeutycznej pracuje na rzecz odzyskania poczucia stabilności i dąży do uzyskania adekwatnego obrazu samego siebie. Wynikiem procesu psychoterapeutycznego jest większy spokój i elastyczność, oraz dostęp do większej ilości sposobów reakcji i przeżycia napotkanych sytuacji życiowych. Wiąże się to z odblokowaniem tego co zablokowane i poprawą jakości życia. Emocje które były niedostępne zaczynają być czymś naturalnym. Często sposób oddychania i postawa ciała zaczyna się zmieniać przez to, że to co zatrzymane zaczyna być możliwe do wyrażenia i wypuszczenia.

Największą zaletą pracy psychoterapeutycznej jest to, że wskutek psychoterapii odzyskujemy wewnętrzną siłę, stabilność i zyskujemy poczucie adekwatności. Poszerza się nasza świadomość.  Zaczyna nam się żyć łatwiej i prościej, nasz oddech staje się głębszy, a ciało mniej napięte.

Dzięki pracy psychoterapeutycznej bez wyrzutu i z pewnością siebie możemy powiedzieć: jestem tu, widzę, potrzebuje, chcę, sięgam, daję, złoszczę się, dobrze mi, smutno mi , nie chcę, zostaw mnie, stop, itd….
Zapraszam do kontaktu
tel: 605 378 679    |    email: patrykgregorczyk@gmail.com    |    Dojazd – Google maps

 Start     //     O mnie     //     Terapia     //     Pomoc Psychologiczna     //     Pedagog     //     Coaching     //     Rozwój Osobisty     //     Szkolenia     //     Cennik     //     FAQ     //     Blog      //     Kontakt