O mnie – kilka słów o tym kim jestem

Kocham podróże i aktywność fizyczną. Jestem szczerym promotorem glutenu, laktozy i cukru. Uwielbiam je spożywać, choć zwracam uwagę na ich ilości. Mam dystans do siebie i otaczającego mnie świata. Kocham życie i lubię to co robię. Lubię zaczynać dzień kubkiem dobrej kawy i jestem jej smakoszem. Prowadzę własną działalność przyjmując klientów w gabinecie i szkoląc grupy. Z pasją i zaangażowaniem tworzę projekty w Fundacji Aplica, realizując jej cele statutowe poprzez edukację, wsparcie i szkolenia. Systematycznie biegam i mam mnóstwo frajdy z tego. Jestem fanem designu i prostoty użytkowania urządzeń marki Apple, oraz klasycznych linii starszych modeli aut marki Jaguar i motocykli typu naked bike. 

 

Z wykształcenia terapeuta, pedagog, interwent kryzysowy, trener, coach.

Ukończyłem szkołę trenerów (europejskie ramy kwalifikacji eqf – 5 stopień trenerski). Posiadam certyfikaty podsumowujące wiedzę zdobytą w obszarach Solution Focused Brief Therapy – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR i Coachingu w International Coach Federation ICF (Associate Certified Coach ACC). Ukończyłem Program Pomocy Psychologicznej i całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, której dyrektorem jest Zofia Pierzchała, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor psychoterapii. Mam ponad 45 lat i nadal chcę poszerzać swoje doświadczenia, zdobywać umiejętności i wiedzę. Rozwijam się więc dalej i raczej nigdy nie przestanę.

Jestem doświadczonym praktykiem w pracy z młodzieżą ze środowisk trudnych. Byłem społecznym kuratorem sądowym w Wydziale Karnym dla Dorosłych i wychowawcą w Świetlicach Socjoterapeutycznych. Pracowałem w  Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Sosnowcu oraz przez 10 lat w Domu Dziecka. Założyłem i prowadziłem Świetlice Socjoterapeutyczne w Dąbrowie Górniczej dla Stowarzyszenia Epsilon. Pracowałem także w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

Od wielu lat doskonale realizuję się i działam w pracy z grupą oraz w konsultacjach indywidualnych i mentorskich. W zależności od potrzeb klienta świadczę usługi terapii, pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej lub coachingu.

Prywatnie spełniam się w rodzinie, którą tworzę z żoną i dwójką świetnych dzieci. Mam kilkoro oddanych przyjaciół i wielu życzliwych ludzi wokół siebie.

 

Moje motto życiowe:
„Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie.”
Dystans, prostota i radość z bycia. Czemu nie?

To co proponuję na pozostałych kartach tej strony jako moją ofertę współpracy jest zbiorem narzędzi i różnych podejść, które mogą być pomocne, żebyś mógł zmienić siebie i świat w jakim żyjesz.


W toku rozwoju, zmiany i pracy nad sobą samym korzystałem z nich, a z niektórych nadal korzystam. Serdecznie je polecam i zapraszam do zapoznania się z tym, co oferuję w zakresie terapii krótkoterminowej, psychoterapii i pomocy psychologicznej, coachingu i rozwoju osobistego, szkoleń i mentoringu. Być może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Pozdrawiam Patryk Gregorczyk. 

Zapraszam do kontaktu
tel: 605 378 679    |    email: patrykgregorczyk@gmail.com    |    Dojazd – Google maps

Start     //     Psychoterapia     //     Terapia     //     Pomoc Psychologiczna     //     Pedagog     //     Coaching     //     Rozwój Osobisty     //     Szkolenia     //     Cennik     //     FAQ     //     Blog     //     Kontakt